Derneğimizin 25.nci genel kurulu yapıldı.

İstanbul’da faaliyetini sürdüren Arapgir Onar Köyü Kalkındırma, Tabiat Varlıklarını ve Tarihi Eserlerini Koruma Derneği’nin 25.nci genel kurulu yapıldı

İstanbul’da faaliyetini sürdüren Arapgir Onar Köyü Kalkındırma, Tabiat Varlıklarını ve Tarihi Eserlerini Koruma Derneği’nin 25.nci genel kurulu yapıldı. Altıntepe’deki Dernek Merkezi’nde yapılan Genel Kurul öncesi genel kurulu katılan üyelere ve misafirlere kahvaltı ikram edildi. Muhabbet ortamında yapılan kahvaltı saat 12'ye kadar devam etti.

Daha sonra gerçekleştirilen derneğin 25. Genel Kurul toplantısına 100 üye ve çok sayıda Onar’lı katıldı. Onar’lı kadın üyelerin de katıldığı genel kurulda divan başkanlığına Mehmet Ali Keleşer, divan başkan yardımcılığına Arif Toraman, katip üyeliklere ise Özlem Özdemir ve Soner Turan seçildi.

Faaliyet raporları ve denetim kurulu raporu okunup üç yıllık bütçe görüşmeye açıldı. Okunan raporlar üzerinde müzakerelerde bulunuldu. Raporların hepsi ayrı ayrı ibra edildi. Tahmini bütçenin görüşüldüğü toplantıda bütçenin de onaylanmasından sonra Dernek eski başkanı Mehmet Ali Tanrıvermiş geçmiş üç yılda yapılan faaliyetleri geniş bir şekilde rapor halinde üyelere sunarak üyelerin yönelttikleri sorulara cevaplar verdi.

Daha sonra Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimlerine geçildi. Seçim sonucunda, yeni yönetim Mehmet Ali Tanrıvermiş, Muzaffer Fırat, Tamer Özdemir, Hüseyin Fırat, İcabi Turan, Mazlum Kaygusuz ve Mahmut Çöp’ten oluştu.

Denetim Kurulu’na ise Mehmet Ali Keleşer, Özlem Özdemir ve Soner Turan seçildi.

Yeniden Yönetime seçilen Mehmet Ali Tanrıvermiş yaptığı teşekkür konuşmasında yeni dönemde de  bu göreve kendilerini layık gördükleri için genel kurul üyelerine teşekkür etti. Tanrıvermiş, gelecek dönemde Onar Köyüne daha iyi hizmet vermek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi. HABER MERKEZİ


Diğer Resimler

Videolar