ONAR KÖYÜ AĞAÇLANDIRMA KAMPANYASI

Sevgili Çevre dostları; Yeşil Onar Köyü'nü biraz daha yeşillendirmeye var mısınız?

Bugünden geleceğe miras bırakmaya var mısınız?
Şehirlerin, Kasabaların, Köylerin gelişmişlik düzeylerinden biriside doğaya bakış açıları ve çevreye verdikleri önemdir. Bütün bunları gözlemlemek için yaşanan ortama, etrafımıza bakmamız yeterlidir.
Ağaç dikmek kutsal bir görevdir. Çocuk aileyi sağlamlaştırır, ağaç toprağı sağlamlaştırır. Dikeceğimiz fidanlar ağaç olduğu zaman insanlara sağlayacağı yararların yanı sıra, doğadaki börtü böcek, kuşlar ve hayvanlarda o ağaçlardan faydalanacaklardır.
Her doğan çocuğunuz ve torununuz için bir ağaç dikin.
Bizde toplumsal ve ekolojik bir hamle başlatarak, Onar Köyü ile ana yol arasında bulunan 5 kilometrelik bağlantı yolunun sağ ve sol yol kenarlarını ağaçlandırmak üzere kollarımızı sıvamış bulunuyoruz. İster kendi adınıza, ister çocuğunuz adına, ister torununuz adına, isterseniz bir yakınınız adına bu ağaçlandırma kampanyasına katılabilirsiniz.
Sevgili Onar Köylü hemşehrilerim, çevre dostu arkadaşlarım, dostlarım, kardeşlerim başlatmış olduğumuz bu anlamlı ağaçlandırma kampanyasına gücünüz oranında destek vereceğinizi umuyoruz. Haydi bir ağaçta sizden olsun.....
______İrtibat Telefonları________
Mehmet Ali Tanrıvermiş (Başkan) : 0 532 2242115
Hüseyin Fırat Yön.Kurulu Üyesi : 0 538 5736949
Aziz Turan (Onar Köyü) : 0 536 4569043


Diğer Resimler

Videolar